PŘEDÁK LINKY | OTROKOVICE | až 40 000 Kč

Pracovní náplň

Nebojíš se zodpovědnosti? Chceš se podílet na rozjezdu výroby a zajištění její kvality? Dokážeš provést drobné opravy?

Pak hledáme právě TEBE!

Do výrobní firmy v Otrokovicích hledáme PŘEDÁKA VÝROBNÍ LINKY!

Náplní tvojí práce bude:
- práce v nepřetržitém provozu, se 4 volnými dny v týdnu
- zodpovědnost za 4 linky
- rozjezd výroby
- kontrola kvality

Požadujeme

Musíš mít:
- ukončené středoškolské vzdělání
- ochota učit se nové věci
- manuální zručnost
- zdravotní způsobilost

Nabízíme

- nástup možný ihned
- nadprůměrný plat v závislosti na délce praxe, zkušenostech a dosažené kvalifikaci
- náborový bonus 30 000 Kč, po odpracovaných 3 měsících
- spolupráce na modernizaci výroby a rozvoji společnosti
- podporu při zaškolení
- stabilní pracovní smlouvu v rozvíjející se společnosti s dlouhodobou historií a jasnou vizí
- jistotu dlouhodobého a stabilního zaměstnání - rozšiřujeme náš pracovní tým
- široké spektrum dalších zaměstnaneckých benefitů