HLEDÁ SE BOREC - MECHANIK SEŘIZOVAČ DO OTROKOVIC MZDA AŽ 40000 KČ

Pracovní náplň

Vyrábíme plastové trubky a vyvážíme do celého světa. Pro výrobu hledáme kvalifikovaného kolegu co umí opravit, naštelovat a udržet v chodu vytlačovací lisy.

* práce v nepřetržitém provozu ve 12-ti hodinových směnách v rytmu 2 ranní směny, 2 noční směny a 4 dny volno
* identifikace a odstranění poruch strojního zařízení
* opravy, údržba a seřizování strojního zařízení
* přenastavení strojního zařízení

Požadujeme

SOU, SOŠ strojního nebo technického zaměření
* zkušenosti v oblasti údržby
* zkušenosti v oblasti automatizace vítány (PLC apod.)
* základní znalost technické dokumentace
* ochota učit se nové věci a zdokonalovat se
* flexibilita (nepřetržitý provoz - přesčasová práce)

Nabízíme

* nástupní plat V ZÁKLADU 30 000 – 35 000 Kč+ příplatky (celkem lze dosáhnout po zaučení až 40000 Kč)
* spolupráce na modernizaci výroby a rozvoji společnosti
* podporu při zaškolení
* podporu ke zvyšování kvalifikace
* perspektivu dalšího růstu
* jistotu dlouhodobého a stabilního zaměstnání - rozšiřujeme náš pracovní tým
* spoustu zaměstnaneckých benefitů