ELEKTROKONSTRUKTÉR - PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU

Pracovní náplň

- zpracování výkresové dokumentace v CAD systému (EPLAN)
- uvolnění elektro dokumentace do výroby
- technický dozor v průběhu nákupu, elektro výroby, kontroly a uvádění do provozu
- zajištění změnového řízení elektro dokumentace

Požadujeme

- vzdělání v oboru elektrotechnika nebo měření a regulace
- znalost oblasti návrhu napájení, ovládání, jištění, pohonové techniky a aplikací (motor- měnič)
- zkušenosti s návrhem výkonových a řídících rozvaděčů NN dle normy ČSN EN 61439
- způsobilost dle vyhl. 50/78Sb. §10, 7
- znalost SW pro elektrotechnické projektování – EPLAN výhodou
- praxe v projektování elektro v oblasti technologických zařízení
- znalost instrumentace MaR výhodou
- zkušenost s využíváním ERP systému výhodou
- alespoň základy anglického jazyka a ochota se v něm zdokonalovat

Nabízíme

- pružná pracovní doba s pevným jádrem od 8:00 do 14:00
- příspěvek na dopravu
- možný částečný home office
- příspěvek na stravu
- školení