IT ADMINISTRÁTOR

Pracovní náplň

Firma rodinného typu hledá kolegu, který se bude starat o administraci instalací jejich vlastního ERP systému.

Budete:
- administrovat ERP systém
- starat se o pravidelné upgrady, administrovat MS SQL pro Datawarehouse
- monitorovat funkčnost systémů a řešení provozních požadavků

Požadujeme

Požadujeme:
- znalost MS SQL Serveru
- praxe při používání skriptovacích jazyků (Linux, Windows)
- znalost heterogeních sítí LAN/WAN
- analytické a proaktivní myšlení, pečlivost, systematičnost, samostatnost
- znalost v oblasti bezpečnosti ICT je výhodou

Nabízíme

Nabízíme:
- zázemí stabilní, rodinné firmy
- možnost práce s technologiemi IoT (Internet of Things) v rámci i4.0
- zahraniční služební cesty (Německo, Rakousko, Švýcarsko)
- zajímavou práci na projektech
- flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domu
- stravenky, jazykové kurzy (AJ, NJ) na pracovišti
- příspěvky na penzijní pojištění
- špičkové IT vybavení (telefon, notebook...) i k soukromému využití
- na pracovišti káva, čaj a další nealkoholické nápoje zdarma