PROJEKTOVÝ/SYSTÉMOVÝ INŽENÝR| oblast elektro

Pracovní náplň

Co tě u nás čeká?
- zajištění technické podpory prodeje kabelových systémů a svazků pro průmyslové aplikace
- návrh kabelových propojů a svazků na základě výkresové dokumentace
- komunikace technického řešení se zákazníkem i výrobou
- návrh alternativ materiálů s důrazem na kompatibilitu jednotlivých komponent
- koordinace projektů v dodavatelsko-odběratelském prostředí

Požadujeme

Co naopak očekáváme my?
- SŠ/VŠ technického směru (obor elektrotechnika)
- čtení a pochopení výkresové dokumentace včetně kusovníků.
- znalost práce v programu AutoCAD nebo Solid Edge 2D
- systematičnost,inovativní myšlení
- samostatnost, flexibilita, chuť se učit
- znalost AJ alespoň na úrovni A2

Nabízíme

Můžeme ti nabídnout:
- cafeteria systém (po zkušební době nárok na příspěvek na vitamíny, finanční příspěvky na volnočasové aktivity...)
- 25 dní dovolené
- firemní akce
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje