STROJNÍ ÚDRŽBA

Pracovní náplň

Máte zkušenosti se seřizováním strojů a chtěli byste pracovat ve stabilní společnosti v Olomouci!

Pak nám zašlete svůj životopis!

Vaší hlavní náplní práce bude:

- opravy a údržba výrobních i nevýrobních zářízení

- řešení technických problémů na zařízení a seřizování mechanických nastavení strojů, automatů včetně periferií, přípravků a dalších zařízení, aby vše běželo, jak má
- evidence oprav na strojích a zařízení

Požadujeme

- praxe na obdobné pozici
- znalost práce na soustruhu - výhodou
- orientace v technické dokumentaci - výhodou
- zkušenost s preventivní údržbou - výhodou

Nabízíme

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- atraktivní platové ohodnocení
- 25 dní dovolené
- dotované stravování
- příspěvky na wellness/penzijní/životní připojištění

Detaily nabídky STROJNÍ ÚDRŽBA

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát