MANAŽER - NÁKUP/LOGISTIKA

Pracovní náplň

Pro firmu s dlouholetou tradicí v oblasti strojírenství hledáme vedoucího oddělení nákupu a logistiky!

Vaší pracovní náplní bude:
- Vedení malého týmu lidí (nákupčí, skladníci, atd.)

- Komunikace se současnými dodavateli

- Navazování a rozvoj nových kontaktů

- Hledání nových možností rozvoje

- Strategický nákup, investiční nákupy

- Optimalizace nákladů a zodpovědnost za cenovou politiku v oblasti nákupu

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického / ekonomického směru
- Praxe na obdobné pozici minimálně 5 let
- Zkušenost s vedením týmu
- Pokročilá znalost německého nebo anglického jazyka (min. B2)
- Výborná schopnost vyjednávat a argumentovat
- Schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně
- Ochota cestovat (návštěvy dodavatelů apod.)

Nabízíme

- Zajímavé platové ohodnocení; průběžně vyplácený 13. plat; prémiová složka k měsíční mzdě
- Příspěvky na stravování, služební telefon, notebook
- 5 týdnů dovolené
- Možnost dalšího jazykového/profesního vzdělávání a růstu
- Přátelský pracovní kolektiv

Detaily nabídky MANAŽER - NÁKUP/LOGISTIKA

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát