ELEKTROINŽENÝR

Pracovní náplň

- budete zajišťovat technickou podporu prodeje kabelových systémů a svazků pro průmyslové aplikace
- budete navrhovat kabelové propoje, kabelové svazky a složitější celky, až po plněné energetické řetězy - to vše z pohledu kusovníků a výkresové dokumentace
- navržené technické řešení budete dál komunikovat se zákazníkem, ale také s naší výrobou z pohledu materiálů a vyrobitelnosti
- s tím je spojeno také navrhování alternativ materiálů s důrazem na kompatibilitu jednotlivých komponent
- budete koordinovat projekty v dodavatelsko-odběratelském prostředí

Požadujeme

- VŠ technického směru, obor elektrotechnika
- čtení a tvorba výkresové dokumentace včetně kusovníků
- návrhový SW, jako je Solid Edge nebo Autocad, pro Vás nejsou neznámou
- systémový přístup a inovativní myšlení
- samostatnost, flexibilita, spolehlivost, chuť se dále rozvíjet
- znalost angličtiny alespoň na úrovni B1

Nabízíme

- cafeteria systém (po zkušební době nárok na příspěvek na vitamíny, finanční příspěvky na volnočasové aktivity...)
- 25 dní dovolené
- firemní akce
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

Detaily nabídky ELEKTROINŽENÝR

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát