KLIENTSKÝ PORADCE| VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Pracovní náplň

Baví Vás komunikace s klienty a obchod? Jste energická a aktivní osobnost?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit na pozici Klientského poradce pro Olomouc!

Co Vás u nás čeká?
Denně se budete potkávat s klienty, přímo na zákaznickém centru.

Budete nabízet služby a produkty stávajícím i novým zákazníkům.

Každý měsíc se připojí řada nových klientů a Vaším úkolem bude se o ně postarat tak, aby byli spokojení.

Čeká Vás základní administrativní práce při přípravě zákaznické dokumentace a kontrole zákaznických dat.

Začátek Vám usnadní důkladné zaškolení.

Smlouva: Na dobu neurčitou
Nástup: Ihned

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?
- zájem o komunikaci s klienty
- proaktivitu
- předchozí zkušenost s komunikací se zákazníky výhodou!
- základní znalost MS Office
- schopnost pracovat na krátký/dlouhý týden
- odolnost vůči stresu

Nabízíme

Co Vám za to nabízíme?
- zajímavé finanční ohodnocení (bonusy, prémie)
- 5 týdnů dovolené
- dny volna navíc
- stravenky
- smlouva na dobu neurčitou
- příspěvek na penzijní pojištění
- kafeterie
- slevy na firemní výrobky pro celou rodinu
- firemní akce a další benefity

Detaily nabídky KLIENTSKÝ PORADCE| VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát