KONSTRUKTÉR - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Pracovní náplň

- Vývoj a konstrukce jednoúčelových strojů pomocí 3D softwaru na základě zadaných parametrů
- Komunikace s kolegy ohledně zvoleného řešení
- Příprava dokumentace pro výrobu
- Vedení projektu při stavbě strojů - Koordinace týmu složeného z dodavatelů dílů, mechanika, elektrikáře a programátora

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- znalosti práce s 3D konstrukčním softwarem, SolidWorks výhodou
- dobré znalosti strojírenské praxe (orientace ve výkresové dokumentaci, technické kreslení)
- zkušenosti s návrhem jednoúčelových strojů výhodou
- znalost anglického nebo německého jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

- 25 dní dovolené
- pružná pracovní doba
- příspěvky na PP a IŽP
- 13. plat

Detaily nabídky KONSTRUKTÉR - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát