ELEKTROKONSTRUKTÉR

Pracovní náplň

Co bude náplní Vaší práce?
- technická specifikace elektrických komponent včetně založení v interních systémech
- tvorba výrobní / změnové e-dokumentace dle zadání
- spolupráce na přípravě prototypů a ověřování technického řešení
- technická podpora výrobního a nákupního oddělení
- tvorba podpůrných podkladů pro spolupracovníky / dodavatele
- ověřování návrhu a shody s legislativními požadavky

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?
- VŠ vzdělání v oboru elektro nebo alespoň 3 roky praxe v oblasti konstrukce/projekce elektro, automatizace
- komunikativní znalost AJ
- základní přehled v elektrotechnice
- základní přehled v oblasti legislativy elektro výhodou
- znalost konstrukčních SW nástrojů (E-plan P8, EI-CAD)

Nabízíme

Co Vám za to nabízíme?
- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- 5. týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu
- náborový příspěvek
- jazykové a odborné školení
- další firemní benefity

Detaily nabídky ELEKTROKONSTRUKTÉR

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát