PRODUCT MANAGER - VÝVOJ

Pracovní náplň

Do lokality Šumperk hledám Produktového manažera. Pozice je zajímavá svou pracovní náplní - možnost podílet se na vývoji produktu. Čeká Vás menší firma, přátelské prostředí a uplatnění v mezinárodním oblasti.

Budete:
- monitorovat aktuálních trendy a jejich identifikace
- na základě pozorování následně vytvoříte strategické plány, a to včetně návrhu, tvorby a spuštění úprav produktů
- budete podporovat globální marketingové strategie firmy, tvorba produktových materiálů

Požadujeme

- minimálně ukončené bakalářské vzdělání
- komunikativní úroveň anglického jazyka
- obecný technický přehled
- zkušenost z podobného typu pozice - ideálně z malosérie a z firmy, která má vlastní vývoj
- zkušenost s mezinárodního prostředí

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení
- příspěvek na stravu
- příspěvek na penzijní připojištění
- roční bonus

Detaily nabídky PRODUCT MANAGER - VÝVOJ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vyšší odborné vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát