CNC OPERÁTOR/PROGRAMÁTOR - OLOMOUC

Pracovní náplň

Programování a obsluha CNC strojů - 5-osá obráběcí centra, 3-osé a 2-osé soustruhy.
Práce na 3 směny.
Kooperace v cca 15ti členném týmu.

Požadujeme

- zkušenost jako CNC operátor
- ochota pracovat na 3 směny
- ideální je zkušenost s 5-osým obráběcím centrem, 3-osé a 2-osé soustruhy

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu ve výši 3kč/km (bydliště-pracoviště-bydliště)
- nadstandartní příplatky (noční 35%, odpolední 7,5%, přesčasový 30%, víkendový 20%, dvoustrojová výroba 75Kč/routingová hod.)
- roční bonus ve výši až 2/3 hrubé měsíční mzdy (po zkušební době)
- pololetní bonus ve výši až 5000 Kč (po zkušební době)
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% hrubé měsíční mzdy (po zkušební době)
- příspěvek na životní pojištění ve výši 666Kč měsíčně (po zkušební době)
- stravenky ve výši 100Kč
- příspěvek na občerstvení na pracovišti
- Vodafone zaměstnanecký program (zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky)

Detaily nabídky CNC OPERÁTOR/PROGRAMÁTOR - OLOMOUC

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát