ELEKTROÚDRŽBÁŘ 32000 Kč + 30000 Kč BONUS navíc

Pracovní náplň

ELEKTROÚDRŽBA

NABÍZÍME DOBROU PRÁCI V OBORU ELEKTROÚDRŽBY - EKEKTROÚDRŽBÁŘ
navíc si vyděláte ještě +30 000 Kč jako nástupní bonus

Náplň práce:
- elektroúdržba výrobních strojů a linek
- diagnostika závad
- vedení záznamů o opravách
- práce i přímo na výrobních linkách, celkem linku obsluhují 4 pracovníci
- práce v nepřetržitém režimu (krátký/dlouhý týden)

Nástup do kmenového stavu na HPP co nejdříve. Vše se naučíte, pokud máte základní znalosti, stačí jen chtít.

Požadujeme

- SOU či SŠ elektro
- Vyhláška č. 50; §5 či více
- praxe elektromechanik, elektroúdržbář ve výrobní firmě
- znalost orientace v elektroschématech
- ochota práce na 12tky

Nabízíme

30000 Kč nástupní bonus (pokud nastoupíte na HPP)
zajímavou práci v prostředí dynamicky rostoucí společnosti
- dobrý pracovní kolektiv
- možnost rozvoje a profesního růstu
- příspěvek na dopravu

Detaily nabídky ELEKTROÚDRŽBÁŘ 32000 Kč + 30000 Kč BONUS navíc

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát