VEDOUCÍ MATERIÁLOVÉHO VÝVOJE

Pracovní náplň

- vedení oddělení vývoje materiálů
- zodpovědnost za plnění cílů
- zajištění chodu dvou vývojových laboratoří a provozu jejich zařízení
- řízení vývojových projektů, zodpovědnost za dodržení jejich klíčových parametrů
- vedení a motivace týmu vývojářů a laborantů
- definování technických požadavků pro dodavatele vstupních surovin

Požadujeme

- vysokoškolské vzdělání chemického nebo materiálového zaměření (ideálně zaměření na anorganickou chemii, fyziku pevných látek, nebo materiálovou chemii)
- znalost analytických metod jako DMA, DSC, XRF, SEM/EDX, XRD, mikrostrukturní analýzy
- plynulá znalost anglického jazyka (denní komunikace)
- zkušenost s svedením týmu je výhoda

Nabízíme

- dovolenou 25 dnů
- kurz angličtiny zdarma
- multiSport karta

Detaily nabídky VEDOUCÍ MATERIÁLOVÉHO VÝVOJE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát