SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISY HRANICE +10000 Kč navíc

Pracovní náplň

PRACUJETE V PLASTAŘINĚ?
SEŘIZUJETE VSTŘIKOLISY A UNAVUJÍ VÁS 12TKY?
PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

Pro mezinárodní společnost v Hranicích hledáme schopného kandidáta na pozici:

SEŘIZOVAČ PRO VSTŘIKOLISY
10000 Kč náborový příspěvek

Náplň práce:
- seřízení vstřikolisů, rozjetí do výroby
- údržba forem během výroby
- diagnostika a řešení závad
- zajištění plynulého chodu strojů
- a vše okolo

Požadujeme

- praxe se seřízením vstřikolisů nebo vyfukovacích lisů velmi vhodná
- nepohrdneme ani zkušeným mechanikem nebo údržbářem, který by se tento obor nebál naučit
- znalosti s PLC stroji
- samostatnost (nepožadujeme ihned, až po zaučení)

Nabízíme

Nástupní mzda dle zkušeností a domluvy (v rozmezí cca 28 - 30000,- Kč)
Dovolená 5 týdnů
Stravenky
Příspěvek na dojíždění od 10 km (např.Přerováci mají 1700 Kč/měs.)
Možnost se naučit řemeslo
možnost postupu na vyšší pozici +navýšení mzdy
a všemožné příspěvky které se dávají
Smlouva lze na dobu neurčitou přímo do kmene.
Směnné příplatky, motivační bonusy.

Detaily nabídky SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISY HRANICE +10000 Kč navíc

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát