TECHNICKÝ OPERÁTOR/ka v potravinářství 27000Kč

Pracovní náplň

Potravinářská firma v Olomouci hledá technicky zaměřené lidi do výrobního procesu.

O co jde:
mimo to, že obsluhujete výrobní linku:
- dodržujete plynulou výrobu na lince/stroji
- provádíte jednoduché seřizování, přehozy a drobné opravy
- vyhodnocujete výstupní parametry, aby seděly s požadavky výroby
- občas se něco zadá do PC (hlášení, průvodky, protokoly oprav atp.)
- pokud něco neklape, upozorníte údržbu
- spolupracujete s kolegy kteří pracují na linkách s vámi, ale neudržují její parametry- to bude vaše práce

Práce vyžaduje technické povědomí, ideální pro lidi se zkušenostmi na pozici zámečníka, seřizovače, mechanika atp.

Nástup dle domluvy na HPP, přímo do kmene.

Požadujeme

- odpovídající vzdělání a praxe - ideálně zámečník, seřizověč, mechanik atp.
- ochota pracovat na 3 směny, případně i na 12tky
- týmový duch

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování
- penzjiní připojištění
- měsíční bonusy
- nadstandardní příplatky za smennost a prostředí
- firemní výrobky za zvýhodněnou cenu
- možnost zvýšení kvalifikace
- zaměstnanecké balíčky