MS DYNAMICS NAV DEVELOPER - HOME OFFICE

Pracovní náplň

- programování nových funkcí systémů Microsoft Dynamics NAV
- rozšíření ERP o nové moduly a s tím spojená analýza náročnosti,
proveditelnosti a zpracování technické dokumentace
- komunikace s kolegy na centrále a v zahraničí PL, SK, SI, HU

Požadujeme

- znalost MS Dynamics NAV a základních podnikových procesů
- zkušenosti s vývojem v Classic/RTC klientovi a tvorbou reportů
- požadovaná znalost MS SQL, T-SQL (pohledy, uložené procedury, optimalizace)
- vítaná zkušenost s C#, .NET, WPF, MS Visual Studio
- vítaná znalost MIS (Cognos, Power BI)
- vítaná znalost WebServices, komunikačních protokolů
- vítaná znalost systému MS SharePoint

Nabízíme

- notebook, mobil
- po zaškolení možný home office
- odborné i jazykové kurzy přímo na pracovišti
- příspěvek na stravování

Detaily nabídky MS DYNAMICS NAV DEVELOPER - HOME OFFICE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát