QUALITY MANAGER

Pracovní náplň

Do automotive společnosti s dlouholetou tradicí obsazujeme post Quality managera. Jinak řečeno, hledáme kolegu, který povede a bude rozvíjet komplet oddělení kvality.
Vyrábíme přesné strojírenské dílce a pokud je pro Vás automotive srdeční záležitostí, znáte z praxe ISO/TS 16949, nástroje a metody kvality a uvítáte denní komunikaci v angličtině/němčině, hledáme právě Vás.

Co Vás u nás čeká:
- řízení a koordinace týmu kvality
- aktualizace a implementace kontrolních měřících procesů
- zodpovědnost za rozvoj výrobních procesů
- kontrola a zefektivňování nákladů spojených s řízením kvality
- sledování a analýza ukazatelů produktové kvality
- denní komunikace s kolegy v Německu

Požadujeme

- SŠ/VŠ technického směru
- praxe na stejné pracovní pozici alespoň 2 roky
- zkušenosti s řízením kvality výrobků a výrobních procesů
- znalost ISO/TS 16949
- znalost nástrojů kvality (FMEA, 8D, SPC, MSA, PPAP, auditování dle metodiky VDA)
- pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny -> denní komunikace
- zkušenosti s vedením a organizací lidí
- chuť věci zlepšit a dotáhnout do konce

Nabízíme

- 25 dnů dovolené
- stravné v hodnotě 80Czk
- odborné vzdělávání
- zázemí mezinárodní společnosti