Dělník - umývání aut a úklid

Pracovní místo ( Dělník - umývání aut a úklid ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Na Hrázkách 1303/2, Ostrava-Radvanice

1. kontakt: v případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy a kontakt na Vás výhradně na uvedený e-mail. Do předmětu prosím uvádějte "DĚLNÍK/CE - UMÝVÁNÍ AUT A ÚKLID".

Přijmeme na pozici "DĚLNÍK - PŘÍPRAVA AUT A ÚKLID" pracovníka na přípravu aut před prodejem a vykonávání základního úklidu, plus umývání a čištění vystavených vozů a všeobecná výpomoc.

Požadujeme:
- zdravotní způsobilost
- všestrannost, spolehlivost a loajalitu
- odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
- trestní bezúhonnost
- řidičský průkaz sk. B výhodou (pro občasné převážení aut)

Nabízíme:
- plný pracovní úvazek v jednosměnném provozu (Po až Pá - 9:00 až 17:00)
- zázemí silné a prosperující společnosti
- nástup možný IHNED (dle domluvy)
- mzda cca 17 000 Kč