TEXTILNÍ TECHNOLOG - LIBEREC

Pracovní náplň

Vyznáš se v textiliích, materiálech a střizích? Chceš pracovat či již pracuješ jako technolog? Láká Tě průmyslové odvětví a zpracování potahů do interiéru vozu? Pokud se domluvíš anglicky, jsi náš člověk! Ozvi se nám na pozici:

- zodpovědnost za design, materiály, střihy a barvy potahů interiérových dílů
- práce s technickou dokumentací
- spolupráce s dalšími odděleními ve výrobním závodě
- občasná komunikace v angličtině

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání v oblasti oděvnictví a úpravy střihů
- znalost AJ nebo NJ
- znalost práce na PC, se SAPem velkou výhodou

Nabízíme

* 13. a 14. mzda
* čtvrtletní bonus za přítomnost až 12 000 Kč za rok
* odměna za doporučení zaměstnance
* příspěvek na FKSP 3000 Kč za rok
* bezplatné očkování proti chřipce
* vitamínové balíčky
* masáže
* sportovní a společenské akce
* volné permanentky do IQ Landie, ZOO, Technického muzea a Oblastní Galerie
* volné lístky na fotbal a hokej
* firemní sportovní týmy
* 5 dnů placeného volna o Vánocích navíc
* dotované závodní stravování
* stravenky v hodnotě 100 Kč
* příplatek za čištění oděvů
* bonusy při životních jubileích a pracovních výročí

Detaily nabídky TEXTILNÍ TECHNOLOG - LIBEREC

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát