BANKÉŘ/KA | LIBEREC CENTRUM

Pracovní náplň

Baví Vás práce s lidmi? Zajímáte se o svět bankovníctví, financí a moderních technologií? Jste komunikativní, přátelský a proklientsky orientovaný typ člověka? Výborně, pak hledáme právě Vás!

Nikdo nemá rád tlak a tvrdý prodej...To Vás u nás ale nečeká!

Pro bankovní pobočku ve Frýdlandtu v Čechách hledáme BANKÉŘE.

Co budete mít na pozici nastarosti?

- každodenní komunikace s klienty
- nabídka a prodej bankovních produktů s ohledem na potřeby klientů
- práce s nejmodernějšími systémy a technologiemi
- práce s interním systémem
- administrativa

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání s maturitou
- příjemné vystupování a komunikační schopnosti, proklientský přístup
- zkušenost s prodejem či zákaznickým servisem
- bez moderních technologií to nepůjde - znalost práce na PC, mobilu, tabletu apod.

Nabízíme

- finanční bonusy
- 5 týdnů dovolené
- 5 dnů sick days
- až 12 dní osobního volna
- stravenky v hodnotě 120Kč/den
- Cafeterie (až 10 000 Kč/ročn)
- Multisport karta
- příspěvek na penzijní připojištění
- zvýhodněné mobilní tarify
- zvýhodněné služby a výrobky našich partnerů
- občerstvení na pracovišti
- odborná školení hrazená zaměstnavatelem
- firemní akce

Detaily nabídky BANKÉŘ/KA | LIBEREC CENTRUM

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát