SKLADNÍK | 2 SMĚNY | LIBEREC

Pracovní náplň

Vlastníte platný průkaz VZV? Máte za sebou již nějakou praxi ve výrobní společnosti. Výborně! Do přátelského kolektivu hledáme manuálně zručného a fyzicky zdatného kolegu/kolegyni na pozici SKLADNÍK.

Co budete mít na pozici SKLADNÍK na starosti?
- přeprava zboží a materiálu v areálu společnosti
- provádění nakládek a vykládek
- naskladňování zboží a materiálu a jejich značení
- práce se skenerem

Požadujeme

- střední odborné vzdělání s vyučením
- oprávnění k řízení VZV
- praxe ve výrobní společnosti výhodou
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu
- manuální zručnost, fyzická zdatnost
- samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

- 25 dnů dovolené ročně
- bonusy/odměny
- zkrácená pracovní směna na 7,5 hodiny
- dvousměnný provoz + přípatek za odpolední směnu
- klidné pracovní prostředí
- stabilní společnost s tradiční výrobou v regionu
- stravenky
- flexipassy
- příspěvek na sportovní a kulturní akce
- příspěvek na penzijní pojištění

Detaily nabídky SKLADNÍK | 2 SMĚNY | LIBEREC

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát