REFERENT EXPEDICE - JABLONEC N. N.

Pracovní náplň

Máš slabost pro logistiku? Znáš expediční dokumenty a zvládneš je připravit? Máš zkušenosti s příjmem odvolávek od zákazníka?

Pak neváhej a pošli mi Tvoje CV na pozici:

Co Tě čeká:

- správa odvolávek od zákazníků - zadání do systému, předání do výroby
- naplánování přepravy výrobku k zákazníkovi
- práce v SAP a EXCEL
- vytváření expedičních dokumentů
- spolupráce s dalšími odděleními – sklady, plánování, nákup, kvalita

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání
- AJ pro občasnou komunikaci se zahraničními zákazníky
- min. 2 roky praxe v oblasti logistiky

Nabízíme

- 13. a 14. plat
- 25 dní dovolené
- pružná pracovní doba
- příspěvek na svatbu zaměstnance 2.000,- Kč
- příspěvek při narození dítěte 2.000,- Kč
- příspěvek v rámci programu pro zdraví 600,- Kč
- stravenky v hodnotě 100,- Kč
- permanentky na kulturní a sportovní
- pozornost 1.000,- Kč při odchodu do důchodu
- slevové kupóny
- jazykové kurzy

Detaily nabídky REFERENT EXPEDICE - JABLONEC N. N.

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát