NÁSTROJAŘ - LIBEREC

Pracovní náplň

Jsi technický typ, zajímáš se o stroje a CNC Ti není cizí? Hledáme šikovného nástrojaře s praxí, kterému nevadí práce na směny.

Náplň práce k pozici NÁSTROJAŘ - LIBEREC:

- výroba produktů dle výkresové dokumentace
- příprava a údržba lisovacích nástrojů a pracovního prostoru
- stavba a údržba jednoduchých kontrolních přípravků, forem, lisovacích nástrojů
- využití měřících zařízení pro zjištění přesnosti výrobků

Ozvi se nám!

Požadujeme

- min. vyučení v technickém oboru
- alespoň 2 roky praxe jako ruční nástrojař
- znalost nástrojárny - lícování, měření, broušení, vrtání, frézování, soustružení
- schopnost pracovat dle výkresové dokumentace
- ochota pracovat v 3 směnném provozu

Nabízíme

- 25 dnů dovolené
- 2x ročně flexi passy
- zvýhodněné telefonní tarify i pro členy rodiny
- dotované závodní stravování (výběr až ze 7 jídel)
- firemní vzdělávání
- parkování v areálu společnosti

Detaily nabídky NÁSTROJAŘ - LIBEREC

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát