HLEDÁME ELEKTROÚDRŽBÁŘE!

Pracovní náplň

Máte platnou vyhláška č. 50, min. § 6? Již máte zkušenost ve výrobní společnosti?

Pak máme příležitost pro Vás!

Budete mít na starosti:

* elektroúdržbu a opravy linek a strojů
* opravy osvětlení
* v případě nových strojů jejich ozkoušení a oživení
* spolupráce napříč firmou, i s externími partnery (externí servisní firma, revizní technik, aj.)

Požadujeme

* min. SOU vzdělání
* praxe alespoň 2 roky
* platná vyhláška č. 50/1978 Sb., min. § 6
* znalost elektro-vybavení technologických zařízení, základy pneumatiky a hydrauliky
* ochota práce na směny (třísměnný provoz)
* manuální zručnost, komunikativnost, preciznost

Nabízíme

* finanční bonusy
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na penzijní připojištění
* jazykové kurzy
* závodní stravování
* zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
* kulturní akce
* možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Detaily nabídky HLEDÁME ELEKTROÚDRŽBÁŘE!

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát