PLC PROGRAMÁTOR

Pracovní náplň

Vidíte svou kariéru v automobilovém průmyslu? Chcete se naučit programovat roboty, nebo již tuto práci trochu ovládáte a lákají Vás nové výzvy? Hledáme nového PLC programátora a může to být i absolvent!

Co Vás v práci čeká:

* modifikace a vytváření nových PLC programů
* diagnostika PLC systémů
* technická podpora pro výrobní zařízení
* implementace firemních standardů
* zefektivňování výroby
* programování PLC Simatic

Požadujeme

* vzdělání elektrotechnického směru
* znalost modifikace a vytváření nových PLC programů - pro Siemens Simatic S7
* znalost pneumatických obvodů - výhodou
* osvedčení dle vyhlášky 50 výhodou - výhodou
* měření základních elektronických veličin
* chuť vzdělávat se

Nabízíme

* bonusy
* zázemí stabilní společnosti
* atraktivní zaměstnanecké výhody
* neformální pracovní prostředí a prostor pro uplatnění vlastních nápadů, schopností a iniciativy

Detaily nabídky PLC PROGRAMÁTOR

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát