Finanční analytik (m/ž)

Pracovní náplň

Hledá se finanční analytik, který miluje data, reporty, čísla a práci s nimi (ideálně v Excelu a SAPu), domluví se anglicky a chce pracovat v automotive! Jste to Vy?

Co Vás čeká:

- Příprava rolling cash forecastu
- Koordinace pokladny a vyúčtování cestovních příkazů, zástup při vedení pokladny
- Týdenní reporting tržeb, srovnání oproti plánu, forecastu, atd.
- Dokladová inventura účtů hlavní knihy
- Zpracování statisticky pro ČNB, ČSÚ apod.
- Sledování a analýza nákladů po výrobních střediscích
- Spolupráce na přípravě forecastu a budgetu - rozvaha, výsledovka - analýza odchylek
- Podílení se na přípravě prezentací finančních výsledků managementu společnosti
- Sledování a plánování investičních výdajů společnosti
- Podílení se na zpracování měsíční uzávěrky, finančních auditů
- Podílení se na přípravě ročního budgetu
- Příprava reportu ziskovosti jednotlivých projektů
- Ad hoc analýzy

Požadujeme

VŠ vzdělání ekonomického směru
Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
Angličtina pro denní komunikaci
Výborná znalost MS Excel, znalost SAP výhodou

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- jazykové kurzy
- bonusy

Detaily nabídky Finanční analytik (m/ž)

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát