Laboratorní asistenti, praktická sestra/sanitář - centrální příjem

Pracovní místo ( Laboratorní asistenti, praktická sestra/sanitář - centrální příjem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 28.8.2019 a: 13.10.2020 Místo vhodné i pro cizince a občany EU.
Společnost Laboratoře AGEL a.s.přijme laboratorního asistenta, praktickou sestru, sanitáře na oddělení centralního příjmu.
Náplň práce:
- příjem biologického materiálu, příprava vzorků
- práce s moderní laboratorní technikou
- práce s výpočetní technikou - laboratorním informačním systémem
Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání v oboru laboratorní asistent/praktická sestra, nebo akreditovaný kvalifikační kurz - sanitář
- spolehlivost, preciznost, týmová práce, zájem o obor, schopnost se učit novým věcem
Nabízíme:
- zázemí stabilní dynamické společnosti
- moderně vybavené pracoviště, vstřícný kolektiv
- platové podmínky dle platného mzdového předpisu
- 5 týdnů dovolené + 3 dny placeného pracovního volna
- příspěvek na stravování
- příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění
- odměny při životních jubileích
- příspěvek na dětskou zimní nebo letní rekreaci v rámci holdingu
- Multisport karta
Kontaktní osoba: Bc. Zuzana Buroňová, e-mail: kariera@agellab.cz