Dělník v kamenické výrobě

  • Smilovice

Pracovní místo ( Dělník v kamenické výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Láká vás představa ušlechtilé práce s přírodním materiálem?
Výroba originálů v jednosměnném a moderním provoze?
Chcete dělat práci, která je výzvou a není stereotypní?
Hledáme pro výrobky z mramoru, žuly, travertinu a onyxu, právě vás....

Přidejte se k nám do týmu a podílejte se na realizaci zajímavých projektů.

Nabízíme:
-práci v příjemném prostředí se zaměřením na kusové výrobky

-plat dle schopností a zaučení, možno pracovat i v úkole

-cílové a výkonnostní odměny

-ubytování v místě

-příspěvek na stravování

-pracovní oděvy a obuv

-pojištění pro případ způsobené škody

-stabilní a perspektivní práci ve firmě s dlouhou tradicí

Požadována:

-manuální zručnost

-praxe v příbuzném oboru vítána

-zkušenosti technického či stavebního směru vítány

-schopnost samostatné práce v zakázkové výrobě

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

nevyučené bez praxe zaučíme