Kalkulant Junior

Pracovní náplň

Jste absolventem ekonomické či strojní fakulty? Láká vás zpracování kalkulací nákladů? Dorozumíte se anglicky?

Na pozici JUNIOR KALKULANTA bude vaší pracovní náplní:
* tvorba kalkulací nákladů a rozpočtů pro výrobu produktu
* práce v Excelu pro tvorbu analýz
* reporting vyhodnocení nabídkových rozpočtů

Požadujeme

* min. SŠ ekonomického či strojního zaměření
* Uživatelská znalost MS Office (kontingenční tabulky, fce,..)
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

- stabilní zázemí společnosti působící na mezinárodním trhu
- možnost profesního i osobnostního růstu
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- 450 Kč penzijní připojištění
- 500 Kč životní pojištění nebo flexipass
- příspěvky na jazykové vzdělávání
- zvýhodněné volání s T-mobile
- další firemní a jazykové vzdělávání

Detaily nabídky Kalkulant Junior

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát