Dokumentarista procesů | Plzeň

Pracovní náplň

Máte zkušenosti z administrativy, domluvíte se německy a láká Vás zcela nová pozice u nás ve firmě? Jsme nadnárodní firma a hledáme člověka, co nám pomůže v malém teamu aplikovat interní procesy a směrnice, které přebereme z naší mateřské pobočky v Německu.

Náplň práce:
- příprava školících dokumentů pro uživatele
- tvorba a dokumentace nových procesů, pracovních pokynů a směrnic (které přebíráme primárně z Německa)
- popis stávajících a nových procesů v oblasti firemního nákupu
- dokumentaci v PowerBI

Požadujeme

Požadavky:
- Komunikativní němčina (angličtina výhodou)
- Velká ochota se učit novým věcem
- Znalost MS Office a SAP
- Odbornou praxi v projektovém řízení nebo v oblasti nákupu se zaměřením na rozvoj procesů (výhodou)
- Znalost PowerBI (výhodou)

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- roční bonus
- čtvrtletní odměny
- pravidelné roční úpravy mezd
- stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek za doporučení nového kolegy
- každých 5 let pracovního poměru odměna za pracovní výročí
- jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
- káva a čaj na pracovišti zdarma
- firemní akce během roku

Detaily nabídky Dokumentarista procesů | Plzeň

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát