Produktový koordinátor | Plzeň

Pracovní náplň

Do nadnárodní společnosti v Plzni hledáme posilu na pozici Produktového koordinátora. Pokud rád organizuješ a řídíš procesy, komunikuješ v němčině a nemáš problém s technickou výkresovou dokumentací, mohla by být pozice právě pro tebe.

Náplň práce:
- přijímat požadavky od dodavatele na nové produkty
- koordinovat napříč odděleními přípravu nového produktu
- zodpovídat na přiřazený projekt a objasňovat různě možnosti
- kontrola správnost dokumentů
- závěrečné uvolnění projektů pro výrobu u dodavatele

Požadujeme

Požadavky:
- komunikativní němčina
- dobrá práce s počítačem (MS OFFICE,..)
- schopnost se učit novým věcem,
- zájem o technologie výhodou
- komunikativnost, pečlivost

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- roční bonus ve výši až 60% z měsíční mzdy sjednané k prosinci daného roku
- čtvrtletní odměny
- pravidelné roční úpravy mezd
- stravenky ve výši 90,- Kč/odpracovaný den
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500,- Kč/měsíčně, nárok vzniká po zkušební době
- příspěvek za doporučení nového kolegy ve výši 10.000,- Kč a při doporučení kolegy na náročně obsaditelnou pozici 20.000,- Kč
- každých 5 let pracovního poměru odměna za pracovní výročí ve výši 10.000,-Kč
- jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
- káva a čaj na pracovišti zdarma
- firemní akce během roku

Detaily nabídky Produktový koordinátor | Plzeň

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát