Specialista/-ka zákaznické kvality

Pracovní náplň

Máš praxi v oblasti kvality výrobní společnosti? Hledáme kandidáty/-ky se zkušeností s komunikací se zákazníky, případně také dodavateli.

Budeš řešit požadavky zákazníka z hlediska kvality výroby a zároveň s ním udržovat dobré obchodní vztahy.

Denně budeš využívat anglický jazyk a starat se o analýzu indikátorů kvality, řešit reklamace a s tím související nápravná a preventivní opatření.V neposlední řadě budeš zodpovědný také za reporting.

Požadujeme

- SŠ/VŠ technického zaměření (výhodou elektro vzdělání)
- Pokročilá znalost AJ pro denní komunikaci písemnou i ústní formou
- Zkušenost ve výrobní společnosti (automotive výhodou)
- Znalosti nástrojů kvality (FMEA, 8D, PDCA)
- Prozákaznický přístup
- Porkočilá znalost MS Office

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Roční bonusy
- Příspěvky na životní/penzijní pojištění (3-8 let 500Kč,nad 8 let 800 Kč)
- Jazykové kurzy a motivační školení
- Školení potřebná k výkonu práce
- Dotované stravování/stravenky