Specialista/-ka fakturace a plateb s německým jazykem

Pracovní náplň

Hledáš práci v administrativě s využitím cizích jazyků? Baví Tě, když je práce různorodá? U nás uplatníš zájem o práci s čísly, využiješ cizí jazyky a budeš v kontaktu se zákazníkem.

Jako bonus je náš skvělý kolektiv a práce v centru Plzně v moderní kanceláři.

Zní to vše dobře? Neváhej a ozvi se!

Denně budeš řešit fakturaci a platby. V případě nezaplacených faktur urgovat zákazníka a řešit jeho různorodé požadavky.

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání - výhodou ekonomické či v oblasti financí
- Praxe v oblasti financí nebo správy pohledávek
- Pokročilá znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
- Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni - schopnost se domluvit
- MS Office - důraz na Excel
- Analytické myšlení, pečlivost

Nabízíme

- 5 týdnu dovolené
- Placené přesčasy
- Roční bonus
- Placené jazykové kurzy a další vzdělávání
- Stravenky
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Občerstvení na pracovišti
- Firemní akce