Operativní nákupčí, Plzeň

Pracovní náplň

Do mezinárodní společnosti obsazujeme pozici specialistu operativního nákupu.

Hledáme zodpovědného, pečlivého kolegu, který bude zodpovědný za denní administrativu spojenou s výkonem nákupu materiálu s domluvenými dodavateli.

Uplatnění u nás na tuto pozici naleznou kandidátii, kteří mají mimo nákup předchozí praxi ze zákaznického servisu, logistiky nebo administrativy.

Klíčová je pro nás základní komunikativní znalost anglického jazyka, pečlivost, týmový duch a odhodlání učit se nové věci.

Zbytek Vás velmi rádi naučíme.

Zaujali jsme Vás? Přihlaste se!

Požadujeme

- min SŠ vzdělání
- komunikativní znalost anglického jazyka - zde především pro písemnou a telefonickou komunikaci
- znalost práce na PC - MS Office
- předchozí praxe v nákupu, logistice, administrativě nebo zákaznickém servisu
- týmový duch
- přátelský vystupování, komunikativnost

Nabízíme

*Bonusy/prémie
*Příspěvek na penzijní/životní připojištění *Dovolená 5 týdnů
*Vzdělávací kurzy školení
*Závodní stravování
*Občerstvení na pracovišti
*Firemní akce
*Příspěvek na dojíždění

Detaily nabídky Operativní nákupčí, Plzeň

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát