INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY - PLZEŇ !

Pracovní náplň

Máme pro Vás novou příležitost pro top zahraniční zákazníky!

Co Vás na pozici čeká za hlavní úkoly?
- Řízení akčních plánů kvality
- Správa a sledování všech KPI zákazníků včetně nastavení a implementace akčních plánů
- Podpora a účast na P-FMEA
- Správa reklamací zákazníků
- Příprava 8D reportů
- Vedení porad při řešení problémů

Požadujeme

- Zkušenost na obdobné pracovní pozici ve výrobní společnosti (automotive)
- Pokročilá znalost anglického jazyk, případně německého jazyk (v kombinaci se znalostí AJ alespoň na úrovni B1 pro interní komunikaci)
- Znalosti a praktické zkušenosti s nástroji a metodami jako P-FMEA, PPAP a 8D
- Schopnost řešit problémy
- Velmi dobré komunikační dovednosti
- Řidičský průkaz kat. B

Nabízíme

* smlouvu na NEURČITO od začátku pracovního poměru
* 5 týdnů dovolené
* benefit karta Edenred