Procesní inženýr, Plzeň

Pracovní náplň

Máte praxi z výrobní společnosti v oddělení technologie? Velmi dobře se orientujete v technické dokumentaci a znáte metodiky zlepšování procesů?

Zkuste novou příležitost v nadnárodní výrobní společnosti v Plzni! Dáme šanci méně zkušeným kandidátům a zároveň uvítáme ostřílené kolegy.

A jak u nás vypadá práce PROCESNÍHO INŽENÝRA?

* je zodpovědný za přidělené výrobní procesy
* navrhuje, zavádí a zdokonaluje výrobní postupy
* úzce spolupracuje s oddělením kvality a EHS
* určuje časové normy pro jednotlivé operace
* předává pracovní postupy a instrukce vedení výroby

Požadujeme

* SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
* praxe ve výrobní společnosti v oddělení technologie
* velmi dobrá orientace v technické dokumentaci
* zkušenost s psaním návodek
* znalost anglického jazyka na základní úrovni
* prezentační dovednosti
* samostatnost, flexibilita, ochota spolupracovat v týmu

Nabízíme

*Bonusy/prémie
*Příspěvek na penzijní/životní připojištění *Dovolená 5 týdnů
*Vzdělávací kurzy školení
*Závodní stravování
*Občerstvení na pracovišti
*Firemní akce
*Příspěvek na dojíždění