OPERÁTOR - PLZEŇ město - 28 500, - Kč

Pracovní náplň

Máte praxi s montáží? Orientujete se ve výkresech a zvládnete základní práci na počítači? Nechcete pracovat v automobilovém průmyslu ?

Nevadí Vám práce na směny?

Přihlaste se! Nástup možný ihned :-)

Požadujeme

* Vzdělání – střední odborné (vyučen)
* Praxe výhodou
* Základní orientace ve strojírenských oborech a materiálech
* 12hodinové směny , krátký, dlouhý týden, nutno počítat s nočními směnami

Nabízíme

* Příspěvek na stravování plně hrazený zaměstnavatelem (Sodexo ekarta)
* Příspěvek na dojíždění (Plzeňská karta 450,-Kč nebo příspěvek na dojíždění 2Kč/km pro mimo plzeňské)
* Týden dovolené navíc (nad rámec zákoníku práce)
* Odborná školení
* Příspěvek na penzijní připojištění po 2 letech (3 % z průměrné měsíční mzdy za posledních 12 měsíců)
* Sportovní aktivity v průběhu celého roku
* Čtvrtletní odměny
* Měsíční odměny za výkon
*Jazykové kurzy (angličtina) v pracovní době
*-Pravidelné mzdové navyšování vždy k 1.4.

Detaily nabídky OPERÁTOR - PLZEŇ město - 28 500, - Kč

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát