IT TECHNIK - JUNIOR ! ! !

Pracovní náplň

Hledáme šikovného, komunikativního člověka se znalostí IT problematiky

Jedná se o posilu týmu IT, který bude odpovědný poskytovat služby :

* Provádět instalaci, odstraňování závad, podporu uživatelů
- Provádět potřebné změny pro dodržování firemních standardů v oblasti IT
- Spolupracovat s regionálním koordinačním IT centrem
- Sledovat trendy v oblasti IT a snažit se o neustálé zdokonalování informačních systémů v závodě
- Chránit firemní i osobní data ve společnosti před poškozením a zneužitím

Požadujeme

* SŠ /výpočetní technika nebo technického zaměření výhodou
* Alespoň1 rok praxe
* Znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
* Schopnost zpracovávat a analyzovat data v systému SQL výhodou, znalost práce na síti
* Schopnost spolupracovat a komunikovat s lidmi různých úrovní
* Schopnost týmové spolupráce, samostatnost, zodpovědnost, chuť učit se novým dovednostem

Nabízíme

* Týden dovolené navíc
* Zajímavý příspěvek na dojíždění
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Příspěvek na dovolenou
* Hrazené stravování
* Jazykové kurzy a další vzdělávání
* Firemní akce