IT SPECIALISTA SENIOR

Pracovní náplň

IT? Mezinárodní výrobní společnost? Využití angličtiny? Příjemné pracovní prostředí? Zajímavé benefity?
Na všechny tyto otázky zní odpověď: "ANO". Pokud máte zájem o bližší informace, neváhejte a přihlaste se na pozici: "IT SPECIALISTA SENIOR ".

Provádění instalací, odstraňování závad, podporu uživatelů (řešení jejich pracovních problémů v souvislosti s informačním systémem a pomáhat co nejefektivnějšímu využívání instalovaného softwaru)
* Peče o sítě a serverové systémy
* Zpracovávat data, analyzovat a řešit vzniklé odchylky v plánovacím systému výroby
* Zpracovávat interní požadavky na technické a aplikační vybavení, předávání uživatelům

Požadujeme

- IT vzdělání
- plynulá angličtina slovem i písmem
- schopnost vést a motivovat tým programátorů (SW i HW)
- výborné znalosti IT
- project management

Nabízíme

* Týden dovolené navíc
* Zajímavý příspěvek na dojíždění
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Příspěvek na dovolenou
* Hrazené stravování
* Jazykové kurzy a další vzdělávání
* Firemní akce