SYSTÉMOVÝ INŽENÝR|PLZEŇ

Pracovní náplň

Máte vzdělání elektrotechnického směru a máte zkušenost na technické pozici? Orientujete se v technických výkresech a domluvíte se na kvalitní úrovni německy? Potom by Vás mohla zajímat pozice SYSTÉMOVÝ INŽENÝR , pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Náplní práce bude:

- Tvoření krátkých reportů zaměřených na defekty u finálního výrobku
- Hlídání kvality finálních výrobků
- Kontrola a vyhodnocování výrobního procesu
- Práce na projektech elektrokonstrukce
- Spolupráce s projektanty
- Komunikace v německém jazyce

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- Praxe technického zaměření
- Schopnost čtení technické dokumentace
- Němčina na pokročilé úrovni
- Analytická, komunikativní osobnost
- Zkušenost s anotacemi, vyhodnocováním dat výhodou

Prosím o zaslání životopisu v českém a anglickém jazyce.

Nabízíme

- Flexibilní pracovní dobu 38,5 hodiny týdně
- 25 dnů dovolené, za každých 5 odpracovaných let 1 den dovolené navíc
- Home office
- Příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč za měsíc
- Prémie za pracovní výročí
- Moderní pracovní prostředí
- Jazykové kurzy přímo na pracovišti a zdarma
- Cafeterie
- Dotované stravování