SERVISNÍ KLIENTSKÝ PORADCE|STŘÍBRO

Pracovní náplň

Hledáte momentálně stabilní pozici, na které byste uplatnili své komunikační dovednosti? Zajímala by Vás oblast financí a máte zájem o profesní růst a rozvoj celkově v obchodní činnosti? Potom by Vás mohla zajímat pozice SERVISNÍ KLIENTSKÝ PORADCE, na kterém aktuálně pracuji pro pobočku ve Stříbře.

Náplní práce SERVISNÍHO KLIENTSKÉHO PORADCE je:

- Komunikace s aktuálními klienty (osobně, po telefonu)
- Poradenství klientům na základě jejich potřeb
- Komunikace a spolupráce s ostatními kolegy, odděleními
- Administrativa
- Práce s interním systémem

Požadujeme

- Úspěšně ukončené vzdělání (minimálně maturita)
- Příjemné vystupování a komunikační schopnosti
- Zkušenosti s prací se zákazníky/klienty
- Proaktivitu, obchodního ducha a tah na branku
- Základní orinetace v moderních technologiích (práce s počítačem, tabletem)

Nabízíme

- V 1. roce průměrný měsíční příjem včetně bonusu ve výši 37.000 Kč
- Vzdělávání v oblasti bankovnictví a financí v hodnoce 250.000 Kč včetně certifikací
- Možnost kariérního růstu
- 25 dní dovolené, 5 dní sick days, 1 den volna navíc každý měsíc
- Příspěvek na stravování ve formě stravenek
- Příspěvky do Cafeterie, možnosti Multisport karty
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Zvýhodnění mobilní tarif, nákup automobilů, elektroniky, zájezdů a mnoho dalších.

Detaily nabídky SERVISNÍ KLIENTSKÝ PORADCE|STŘÍBRO

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát