PROCESNÍ INŽENÝR|Příležitost pro absolventy

Pracovní náplň

Máte zkušenost se zaváděním nových projektů do výroby, nebo jste čerstvý absolvent a toto zaměření by pro Vás bylo zajímavé? Máte angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni?

Potom by pro Vás mohla být zajímavá pozice PROCESNÍ INŽENÝR, při které se dostanete k zajímavým projektům z oblasti automotive.

Jako PROCESNÍ INŽENÝR budete mít na starost:

- Zavedení nových projektů do výroby
- Analýzu stávajících projektů a jejich zlepšování
- Spolupráci se zahraničním projektovým týmem
- Úzkou spolupráci s týmem kvality, výroby
- Vytvoření výrobních postupů v SAP

Požadujeme

- Komunikativní úroveň angličtiny nebo němčiny
- Zkušenost se zaváděním nových projektů do výroby
- Pokročilá znalost práce na PC, programování
- Aktivní znalost práce v SAPU výhodou
- Schopnost programování PLC velkou výhodou

Nabízíme

- Bonusy/prémie
- Dovolená 5 týdnů
- Možnost občasné práce z domova
- Mobilní telefon
- Notebook
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní/životní pojištění

Detaily nabídky PROCESNÍ INŽENÝR|Příležitost pro absolventy

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát