LOGISTIKA-KOORDINÁTOR TÝMU|PLZEŇ

Pracovní náplň

Máte za sebou praxi s vedením týmu a logistikou? Dokážete komunikovat na denní bázi v anglickém jazyce?

Potom bych měl zajímavou vedoucí pozici pro tým o 2-3 členech se zaměřením do logistiky, konkrétně pozici KOORDINÁTOR TÝMU.

Jako KOORDINÁTOR TÝMU budete mít na starost:

- Komunikaci s dodavateli i zákazníkem
- Optimalizaci transportních nákladů
- Odpovědnost za koordinaci týmu o cca 2-3 členech
- Zaškolení nových kolegů
- Monitoring výkonu dopravců a jejich reporting

Požadujeme

- Alespoň 2 roky zkušeností v logistice
- Angličtina na komunikativní úrovni (denní komunikace)
- Zkušenost s vedením týmu (klidně i menší tým)
- Dobrou znalost MS Office
- Další znalost jazyků velkou výhodou

Poprosím o zaslání životopisu v českém a anglickém jazyce.

Nabízíme

- Bonusy/prémie
- Individuální rozvržení pracovní doby
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Možnost občasné práce z domova
- Vzdělávací kurzy, školení
- Občerstvení na pracovišti
- Firemní akce

Detaily nabídky LOGISTIKA-KOORDINÁTOR TÝMU|PLZEŇ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát