Operátor výroby až 160 Kč/hod., bez nočních směn

Pracovní náplň

Hledáte práci ve výrobě bez nočních směn a chcete nastoupit ihned?

Pokud ano, máme pro Vás pracovní nabídku. Aktuálně obsazujeme výrobní pozice: operátor výroby, operátor stroje, přípravář.

Jedná se o lehkou kompletaci výrobků, nabíráme manuálně zručné ženy a muže.

V případě zájmu nás kontaktujte a nebo se zastavte na naší pobočce pro bližší informace. Otevřeno máme ve všední dny od 8:00 do 17:00 hod..

Požadujeme

- manuální zručnost
- ochota pracovat v dvousměnném provozu (R+O)
- ochota pracovat ve stoje

Nabízíme

- základní mzda 120 Kč/hod. - 135 Kč/hod.
- docházkový bonus 5 Kč/hod.
- výkonnostní bonusy až 35 Kč/hod. (dle pracovního zařazení)
- možnost záloh
- možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele (ubytování Vám zajistíme)
- nástup možný ihned