SUPERVIZOR VÝROBY|TACHOV

Pracovní náplň

Hledáte zajímavou firmu se zajímavým produktem, kde by byla možnost uplatnění Vašich vedoucích dovedností a zkušeností? Hledám aktuálně pro mezinárodní firmu z oboru strojírenství kandidáta na pozici SUPERVIZOR VÝROBY.

Jako SUPERVIZOR VÝROBY budete mít na starost:
- Budete pravá ruka manažera výroby
- Koordinace a komunikace s mistry výroby
- Vyhodnocení pracovních výsledků a výkonnosti zaměstnanců
- Vypracování týdenního plánu a zajištění jeho plnění
- Optimalizace výrobních postupů
- Zástup v případě nepřítomnosti nadřízeného

Požadujeme

- SŠ technického směru
- Zkušenosti na vedoucí pozici (alespoň 2 roky)
- Znalost LEAN, 5S
- MS Office (Word, Excel)
- Angličtina aspoň na úrovni A2
- Komunikační a organizační dovednosti
- Výhodou praxe ve výrobní společnosti
- Znalost SAP velkou výhodou

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Bonusy/prémie
- Stravenky
- Závodní stravování
- Práce v super týmu

Detaily nabídky SUPERVIZOR VÝROBY|TACHOV

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát