Finanční účetní s možností home office

Pracovní místo ( Finanční účetní s možností home office ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte prokazatelné zkušenosti v oblasti finančního účetnictví a chcete si najít práci v příjemném kolektivu, kam se budete těšit a kde Vám také umožní občasnou práci z domova?

Jsme stabilní tým a právě hledáme do svých řad zkušenou/ -ého finanční/-ho účetní.

Na co se u nás můžete těšit:
- vystavování a účtování faktur
- účtování bankovních výpisů a pokladny
- sledování splatnosti pohledávek, upomínky, zápočty
- DPH reporting
- dokladová inventura, účtování dohadných položek

Budete také spolupracovat na měsíčních a ročních účetních závěrkách a účastnit se účetních a daňových auditů.

Líbí se Vám taková pracovní náplň? Neváhejte a ozvěte se, rádi si s Vámi o detailech pohovoříme!