Mistr lakovny - 1 směna

Pracovní náplň

Máte zkušenost na pozici mistra nebo supervizora z výrobní společnosti a chtěli byste pracovat na 1 směnu?

Hledáme člověka, který dokáže vést tým podřízených pracovníků a má přímou zkušenost z úseku lakovny nebo alespoň povědomí o technologii lakování.

Jako mistr lakovny budete mít na starosti:

- plnění výrobního plánu úseku lakovny
- vedení svěřeného týmu lidí
- personální činnost - plánování směn, dovolených apod.
- komunikaci s ostatními odděleními ve společnosti

Důležité jsou pro nás Vaše vůdčí dovednosti, další znalosti jsem ochotni Vám předat.

Požadujeme

- praxe na obdobné pracovní pozici z výrobní společnosti
- znalost technologie lakování nebo alespoň povědomí o této technologii
- vedení team leaderů a nepřímo až 50ti lidí na směně
- ochota občasně pracovat na odpolední směnu

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- bonusový systém k fixní mzdě
- flexibilní pracovní dobu
- příspěvek na stravování
- flexipassy
- jazykové a odborné vzdělávání
- možnost osobního a profesního růstu
- jazykové vzdělávání
- příspěvek na penzijní a nebo životní pojištění

Detaily nabídky Mistr lakovny - 1 směna

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát