Manažer životního prostředí

Pracovní náplň

Máte zkušenosti z oblasti životního prostředí? Baví Vás tato problematika a dokážete si představit řídit oblast životního prostředí pro výrobní závod? Dokážete jednat také v anglickém jazyce?

Budete zodpovídat za úsek životního prostředí v rámci výrobního závodu a zpracovávat aktualizace dokumentace dle normy 14001, vést evidenci cílů a programů EMS.

Hlavní úkoly:
- správa dokumentace
- hlášení ohledně nakládání s odpady
- komunikace s příslušnými úřady a institucemi
- tvorba akčních plánů pro úsporu energie

Budete na postu manažera, ale nebudete mít pod sebou žádné podřízené pracovníky. Budete však v úzkém kontaktu s ostatními závody, zejména s kolegy z oblasti životního prostředí (zde využijete anglický jazyk, jelikož některé závody jsou zahraniční).

Jsme velmi dobrý tým a uvítáme mezi nás kolegu/yni, který je ve svém oboru znalý a bude schopen vést bez problémů přidělený úsek.

Požadujeme

- střední stupeň (A) v oboru energetického inženýrství, nejlépe v kombinaci s environmentálním inženýrstvím
- zkušenost na obdobné pracovní pozici, ideálně z výrobního podniku
- znalost norem ISO 9001, 14001
- znalost pravidel pro hlášení a nakládání s odpady
- zkušenosti v oblasti energetiky, životního prostředí v průmyslu
- dobrá znalost MS Office

Nabízíme

5 týdnů dovolené
stravenky v hodnotě 120 Kč
kafeterii 800 Kč/měsíc – po zkušební době
příspěvek na dopravu do výše 2.400 Kč
příspěvek na penzijní připojištění (1 – 3 %) a životní pojištění (623 Kč/měsíc)

Detaily nabídky Manažer životního prostředí

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát